Colegiul Naţional Ion C. Brătianu Piteşti

OVERVIEW

The site colegiulbratianu.ro presently has an average traffic classification of zero (the lower the superior). We have examined zero pages within the web page colegiulbratianu.ro and found thirty websites linking to colegiulbratianu.ro.

COLEGIULBRATIANU.RO TRAFFIC

The site colegiulbratianu.ro is seeing alternating levels of traffic all round the year.
Traffic for colegiulbratianu.ro

Traffic ranking (by month) for colegiulbratianu.ro

Traffic ranking by day of the week for colegiulbratianu.ro

Ana und Raz

Linkuri de întoarcere către această postare. Miercuri, 1 septembrie 2010. Ziua trag linii drepte trase dintr-un cap in altul al hartiei. Si ce e amuzant, ca dupa atata dezmat, se mai intampla ziua sa trasez o linie colorata cu un creion care ma enerveaza, de obicei e gri si caruia mereu i se rupe varful. Duminică, 4 iulie 2010.

ECDL - Romania

Alege un centru de testare ECDL. Icirc;nscrie-te acum în programul ECDL. de Email si codul de verificare pentru a va abona la buletinul nostru informativ. Info Centre de testare ECDL. Vin, 07 Aug 2015. Daca sunteti deja inscris in procesul de certificare ECDL, va puteti accesa propriul Profil ECDL Online folosind link-ul Profil Candidat. Datele de autentificare in contul dvs. Lun, 03 Aug 2015. Vin, 26 Iun 2015. Vin, 19 Iun 2015.

ECDL - Romania

Alege un centru de testare ECDL. Icirc;nscrie-te acum în programul ECDL. Info Centre de testare ECDL. Te înscrii la ECDL şi poţi fi premiat cu o tabletă. Află cine este primul câştigător. Joi, 08 Mar 2018. În perioada februarie aprilie 2018, oricine se înscrie în programul internaţional de certificare a competenţelor digitale ECDL poate câştiga o tabletă oferită de ECDL ROMANIA.

Alianța Colegiilor Centenare

Scopul nostru îl constituie promovarea calității în învățământul românesc preuniversitar, prin creșterea autorității școlii, ca instituție menită să consacre primatul valorilor intelectuale și morale, necesare bunului cetățean. Str Alexandru cel Bun nr. 163, sector 1, Bucuresti. 1, Zalau, jud. Str Calea Bucovinei, nr. 5, Radauti, jud. 1, Lugoj, jud.

STIRI din INVATAMANT si PRESA din ARGES si MUNTENIA

STIRI din INVATAMANT si PRESA din ARGES si MUNTENIA. TU esti propriul TĂU profesor! NOI, doar te informăm. Ţine aproape! Marți, 17 iulie 2012. Joi, 12 iulie 2012. MODEL DE SUBIECT BACALAUREAT 2012, sesiunea de toamna. În urma rezultatelor foarte slabe obţinute anul acesta la Bacalaureat, jurnaliştii Academiei Caţavencu şi-au imaginat o serie de subiecte pe care şi cei picaţi sesiunea aceasta le-ar putea soluţiona cu succes. Ia uite ce cur are pe ea bagaboanta! Mamă, ce marfă e! .

WHAT DOES COLEGIULBRATIANU.RO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of colegiulbratianu.ro Mobile Screenshot of colegiulbratianu.ro Tablet Screenshot of colegiulbratianu.ro

COLEGIULBRATIANU.RO SERVER

We found that a single root page on colegiulbratianu.ro took four thousand three hundred and forty-four milliseconds to come up. I could not observe a SSL certificate, so therefore our parsers consider colegiulbratianu.ro not secure.
207.154.216.206

We detected that colegiulbratianu.ro is using the Apache/2.4.18 (Ubuntu) os.

Colegiul Naţional Ion C. Brătianu Piteşti

PARSED CONTENT

The site states the following, "Latină, arte şi religie." We noticed that the web site also stated " Latină, arte şi religie." It also stated " Performanță cu tradiţie și tradiție pentru educație. Unul pentru toţi şi toţi pentru unul. Binecuvântaţi de Dumnezeu în prima zi de școală și ocrotiți în toate celelalte. Spectacol prin teatru, măreție prin artă! Un fapt fără precedent în învăţământul românesc s-a consumat miercuri, 18 iunie 2008, la Colegiul Naţional Sf. Sava, din Bucureşti a ."

SEEK MORE WEB PAGES

Colegiul Carol

Declarații de avere și interese. Baza de date a Laboratorului de Turism Servicii. Declarații de avere și interese. Galeria foto a proiectului de grant. Impactul estimat al implementarii proiectului. Rezultate aşteptate ale proiectului de grant. Venituri nete ale personalului unităţii şcolare. 97 de ani de învăţăm.

Colegiul Tehnic Gheorghe Cartianu Piatra-Neamt

Bun Venit pe pagina Colegiului Tehnic Gheorghe Cartianu Piatra-Neamt! Condiţiile deosebite în care se desfăşoară procesul de învăţământ în Colegiul Tehnic Gheorghe Cartianu Piatra-Neamţ. MISIUNEA COLEGIULUI TEHNIC GHEORGHE CARTIANU. Locuitorilor din Piatra-Neamţ, din comunele învecinate şi tuturor celor interesaţi din judeţ, oportunităţi de educaţie şi instruire accesibilă, de înaltă calitate,.

Colegiul Henri Coanda Bacau

Şcoala să nu fie nimic altceva, decât ateliere pline de activitate. REPARTIZARE ELEVI - SIMULARE BACALAUREAT 2018. Centru de examen acreditat ECDL. Programul Bani de liceu - Legislatie. Criterii specifice pentru acordarea sprijinului financiar.

Colegiul de Arta Ciprian Porumbescu Suceava Colegiul de Arta Ciprian Porumbescu Suceava

FISA DE INSCRIERE TINERE TALENTE EDITIA A V-A, 29-30 MARTIE 2018. REGULAMENT TINERE TALENTE EDITIA A V-A, 29-30 MARTIE 2018. Cu o vechime de peste 44 de ani colegiul duce mai departe crezul ctitorilor săi de a forma artiști și oameni de cultură.